בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,030,000 ₪

ארלוזורוב 1

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, אפרים, חדרה

4חדרים
קומה6/8
133מ״ר

דירת 4 חדרים בפרויקט SOHO קומה 6/8 חדר כושר בבניין מיזוג בכל החדרים 104 מ"ר בטאבו 133 מ"ר בארנונה דירה מרווחת עם נוף אין בניינים ממול רק בתים פרטיים קרוב למרכז העיר ליציאה הצפונית של העיר במחיר אטרקטיבי התקשרו עוד היום

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
103 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
15,263 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,015,000 ₪
2,030,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,218 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,015,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54582675פורסם ב14/05/26