בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,290,000 ₪

דבורה

בלעדיותנכס עם ממ״ד

טריפלקס, צפונית / רסקו, נצרת עילית / נוף הגליל

5חדרים
קרקע
200מ״ר

למכירה בבלעדיות משרד RE/MAX Get Better רחוב משעול דבורה 10 נוף הגליל מדובר בטריפליקס שיושב על 380 מ"ר שני מפלסים עם 3 חניות צמודות לבית מרפסת קטנה וגינה של 120 מ"ר לא כל יום יש נכס כזה והמחיר טוב

פירוט ריהוט:
טריפלקס שיושב על 380 מר חניות פרטיות של 3 רכבים מאפסת וגינה 120 מר 2 קומות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
200 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
3
מחיר למ"ר
16,450 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,645,000 ₪
3,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,456 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53495368פורסם ב14/05/26