בלעדיותמקלט במרחק 422 מ׳
1,910,000 ₪

הרב עוזיאל

בלעדיותמקלט במרחק 422 מ׳

דירה, לב העיר, בת ים

3חדרים
קומה2/4
67מ״ר

חדש למכירה בבלעדיות הדירה לא פורסמה מעולם ברח' הרב עוזיאל בעיר בת-ים 3 חד' מרווחת בתכנון עדכני open space שופצה ע"י מעצב פנים ברמה הכי גבוהה שיש כל התשתיות חדשות צנרת פלסטיק sp חשמל תלאת פאזי קומה 2 מתוך 4 במיקום מושלם 10 דק מהים בקרבה לחנויות ומרכזי קניות תחבורה ציבורית ובסמיכות לרכבת הקלה הבניין בשלב החתמות לפינוי בינוי איזורי פינוי גמיש לפרטים נוספים וביקור בדירה צרו קשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
67 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
28,507 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?955,000 ₪
1,910,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,909 ‏₪
סה״כ הלוואה‏955,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66301679פורסם ב26/01/26