נכס עם ממ״ד
3,690,000 ₪

אז"ר

נכס עם ממ״ד

דופלקס, כפר סבא

5חדרים
קומה4/4
140מ״ר

למכירה בבלעדיות דופלקס מקסים ברחוב אז"ר דירה משופצת ברמה גבוהה. ממד, סוויטת הורים מפנקת, חניה פרטית. מרפסת שמש 18 מר לנוף פתוח וירוק. צמוד לשכונת הפארק - כדאי לבוא לראות לתיאומים צרו קשר!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
26,357 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74615553פורסם ב07/12/25