מקלט במרחק 581 מ׳
1,520,000 ₪

יקינטון 32

מקלט במרחק 581 מ׳

דירה, נווה נוף, אקדמאים, לוד

4חדרים
קומה5/8
80מ״ר

מחפשי מציאות – לעצור הכול! דירת 4 חדרים מרווחת! בנווה נוף המבוקשת, קומה 5 עם מעלית, חניה בטאבו, מיזוג מרכזי + עילי בחדרים עסקה שלא נשארת הרבה זמן על המדף מתאימה גם למשקעים וגם למשפחות. קרובה למרכז מסחרי ויצאה נוחה ומהירה לצירים ראשיים!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
19,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?760,000 ₪
1,520,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,907 ‏₪
סה״כ הלוואה‏760,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78566511פורסם ב01/02/26