נכס עם ממ״ד
1,430,000 ₪1,495,000 ₪

תנופה 8

נכס עם ממ״ד

דירה, מעו"ף, חריש

5חדרים
קומה4/9
133מ״ר

למכירה בחריש דירת 5 חדרים גדולה, מרווחת ומתוכננת מצוין — בדיוק מה שמשפחה מחפשת הדירה כוללת: מחסן חניה מזגן VRF עם שליטה בכל חדר תכנון חכם שמנצל כל מטר מיקום מושלם – במרחק הליכה ממרכזי קניות, פארקים ובתי ספר דירה שמורה, נקייה ומסודרת – פשוט להיכנס ולגור! עסקה מעולה למי שמחפש דירה טובה ובמחיר מצוין לציאום ביקור התקשרו אלי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
10,751 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?715,000 ₪
1,430,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,675 ‏₪
סה״כ הלוואה‏715,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89354815פורסם ב20/10/25