מקלט בניין
1,990,000 ₪

אהבת ישראל 2

מקלט בניין

דירה, קרית אריה / שיינפלד, בית שמש

4חדרים
קומה4/8
93מ״ר

למכירה דירת 4 חדרים מרווחת ומשופצת מהיסוד 2 שירותים חדר שירות מזגנים קומה 4 עם מעלית חניה ממוקמת באזור שקט ונעים, מושלמת למשפחות ולמחפשי איכות חיים. בקרבת הדירה: גנים ובתי ספר גן שעשועים מכולת וסופרמרקט תחבורה ציבורית ונגישות נוחה בתי כנסת דירה מוארת, מטופחת ומוכנה לכניסה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
93 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
21,397 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?995,000 ₪
1,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,115 ‏₪
סה״כ הלוואה‏995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82288963פורסם ב13/05/26