מקלט במרחק 147 מ׳
1,380,000 ₪

נתיבות

מקלט במרחק 147 מ׳

מגרשים

קרקע
401מ״ר

למכירה ללא דמי תיווך בנתיבות רמות יורם מגרש 401 מר דו איכותי כולל היתר בניה ביד ובתוקף לוילה מרווחת ומהממת 185 מ"ר מפלס אחד 6 חדרים כולל בריכה מאושרת בהיתר. קיימות זכויות בניה נוספות לא מנוצלות לקומה נוספת עתידית. תכנון מודרני, מרווח וחכם המעניק פרטיות מוחלטת. המגרש כבר מגודר באיסכורית. אזור שכבר התחיל להתאכלס. בקרבת פארק גדול , גנים, בית ספר, מרכז מסחרי, בית כנסת במרחק 3 דקות הליכה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מ״ר בנוי
185 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
3,441 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?690,000 ₪
1,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,547 ‏₪
סה״כ הלוואה‏690,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72494548פורסם ב14/05/26