נכס עם ממ״ד
2,790,000 ₪

עיר היין

נכס עם ממ״ד

דירת גן, אשקלון

5חדרים
קרקע
205מ״ר

למכירה בהזדמנות בשכונת עיר היין מיקום הכי טוב שיש דירת גן 5 חדרים משודרגת ברמה גבוהה מאוד כולל 2 חניות פרטיות כולל עמדת טעינה לרכב חשמלי פלוס מחסן ענקי בגודל 10 מטר!!! המחסן יכול לשמש גם כקליניקה/משרד או כל מטרה אחרת תאריך פינוי לפי דרישת הקונה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
130 מ״ר
מ״ר גינה
75
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
13,609 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,395,000 ₪
2,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,171 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,395,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44569216פורסם ב01/02/26