בלעדיותמקלט במרחק 922 מ׳
3,900,000 ₪

יצהר

בלעדיותמקלט במרחק 922 מ׳

גג/ פנטהאוז, גילה, ירושלים

5.5חדרים
קומה2/2
217מ״ר

דירת גג בגבעת קנדה המבוקשת! 5.5 חדרים, גדולה ומוארת, תאורה מיוחדת. יחידת הורים, מרפסת גג ענקית 84 מ"ר, מקלט בקומה מתחת לדירה, קו ראשון לנוף של כל ירושלים! רחוב שקט ומוקף טבע פסטורלי, 3 כיווני אוויר, חניה פרטית בטאבו, בניין קטן עם מעט דירות. קהילה איכותית בלב שכונה וקהילה איכותית במיוחד - גבעת קנדה, השקט והפרטיות שתמיד חיפשתם! ,מספר הנכס 73565

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
133 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
17,972 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,950,000 ₪
3,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,024 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,950,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88692704פורסם ב12/05/26