מקלט במרחק 229 מ׳
2,500,000 ₪

אבן גבירול 59

מקלט במרחק 229 מ׳

דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו

2.5חדרים
קומה3/3
56מ״ר

בשיווק בלעדי! דירת 2.5 חדרים, 56 מ”ר. במצב מעולה! בניין פינתי מטופח. השקעה נדל"נית מעולה עם אופק ברור. פוטנציאל להשבחה בעקבות תוכנית אבן גבירול המאושרת, המאפשרת בנייה עתידית של עד 6 קומות. הדירה מפוצלת עם היתר בנייה ומסודרת מבחינה חוקית (ארנונה וטאבו). ניתן לקבל משכנתא. במיקום מנצח במרכז ת"א, ברח' אבן גבירול פינת רח' מאנה.

פירוט ריהוט:
מחפשים שירות וליווי אישי במקום ללכת לאיבוד בלוחות? היכנסו לאתר יש נדל"ן ותתרשמו ממגוון דירות בשיווק בלעדי, אמיתיות בלבד. נשמח גם לחזור אליכם עם הצעות רלוונטיות בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
44,642 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,250,000 ₪
2,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,426 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83650710פורסם ב27/01/26