נכס עם ממ״ד
4,330,000 ₪

כפר סבא הירוקה

נכס עם ממ״ד

דירת גן, כפר סבא

4חדרים
קרקע
155מ״ר

מחפשים דירת גן מפנקת? למכירה בירוקה 80 כפר סבא - דירת גן 4 חד יחודית ומקסימה. גינה 158 מ"ר מהממת מוקפת עצי פרי - אבוקדו , מנגו , תפוז , לימון. הדירה 110 נטו - קומת קרקע עם כניסה ישירה לדירה ללא מדרגות! מחסן מרווח צמוד לדירה. מטבח דקור , ארונות ריביירה , תאורה של תומס , מזגן מרכזי אלקטרה עם דמפרים. 2 חניות - אחת תת קרקעית והשנייה עילית. מיקום מבוקש במרחק פסיעה לקאנטרי, הקניונים ויציאה קלה מן השכונה

מ״ר גינה
158
קומות בבניין
5
חניות
2
מחיר למ"ר
27,935 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,165,000 ₪
4,330,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,129 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,165,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75244655פורסם ב22/01/26