נכס עם ממ״ד
2,580,000 ₪

האיכרים

נכס עם ממ״ד

דירה, גני אזור, אזור

5חדרים
קומה17/17
135מ״ר

דירת 5 חדרים עם נוף מהמם ומרפסת שמש פתוחה לשמיים קומה אחרונה עם 2 חניות ומחסן תת קרקעיות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
17
חניות
2
מחיר למ"ר
19,111 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,290,000 ₪
2,580,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,631 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,290,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51287822פורסם ב25/04/25