בלעדיותמקלט במרחק 372 מ׳
2,250,000 ₪

הברוש

בלעדיותמקלט במרחק 372 מ׳

דירה, הותיקה, קרית אונו

3חדרים
קומה3/4
70מ״ר

בס"ד חדש ולמכירה בבלעדיות דירת 3 חדרים כ 70 מטר בנוי בקריית אונו ברחוב הברוש. חתומה לפינוי בינוי ( לפני הגשה לועדה המחוזית ) שמורה ומסודרת מושכרת ומניבה תשואה יפה קומה 3 מתוך 4 ללא מעלית המיקום שקט ואסטרטגי. עם חניה משותפת. במסגרת הפינוי בינוי מקבלים דירת 4 חדרים חדשה !!! השבחה מטורפת אל תפספסו !!! מחיר שיווק 2.350.000

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
32,142 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,125,000 ₪
2,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,783 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69450010פורסם ב14/12/25