נכס עם ממ״ד
3,490,000 ₪

מיכל לייב כץ

נכס עם ממ״ד

דירה, כפר גנים ב, פתח תקווה

6חדרים
קומה15/26
140מ״ר

בשכונת כפר גנים בניין חדיש בן 7 שנים בלבד !! דירת 6 חדרים כ 140 מ"ר + מרפסת של כ 25 מר לנוף פתוח שלא יחסם !! יחידת מתבגר בצד הבית , מטבח משודרג , יח הורים גדולה , מיזוג מרכזי !! מחסן וחניה כפולה נפרדת ונוחה בחניון תת קרקעי . בקרבת בית ספר וגני ילדים , יציאה נוחה לכביש 471 , בתי כנסת ועוד ...

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
26
חניות
2
מחיר למ"ר
24,928 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,745,000 ₪
3,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,970 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85429889פורסם ב11/05/26