מקלט במרחק 388 מ׳
1,250,000 ₪

בר גיורא

מקלט במרחק 388 מ׳

דירת גן, הדר עליון, חיפה

4חדרים
קרקע
96מ״ר

למכירה באחד הרחובות השקטים והמבוקשים בהדר- דירת גן עם חצר פרטית בטאבו, מחולקת ל2 יחידות נפרדות ועצמאיות לחלוטין. היחידות מופרדות באופן חוקי מול הרשויות (לכל אחת יש שעון וזיהוי נפרד בארנונה, מים ובחשמל והשוכרים אחראים לתשלום החשבונות השוטפים מול הרשויות). הדירה מכניסה 4800 ש"ח לחודש נטו משכירות (כל יחידה 2400+ חשבונות). שופצה לפני כמה שנים כולל תשתיות! מתאימה מאוד למשקיעים שמחפשים 'עסק' שעובד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
80 מ״ר
מ״ר גינה
16
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,020 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?625,000 ₪
1,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,213 ‏₪
סה״כ הלוואה‏625,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68761949פורסם ב04/02/26