מקלט במרחק 283 מ׳
5,490,000 ₪

הצפון החדש - צפון

מקלט במרחק 283 מ׳

דירה, תל אביב יפו

3.5חדרים
קומה2/3
96מ״ר

במיקום מצוין בסמטאות פארק הירקון!! קרבת יהודה מכבי/כיכר מילאנו ושד' נורדאו, דירת 3.5חד' מרווחת כ-96 מ"ר, יפיפייה ושטופת שמש, פונה לחזית פתוחה לרחוב בבניין מטופח עם מעלית וחניה פרטית ! מעולה למשפחות, לתיאום ופרטים - דפנה נדל"ן פיקס

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
96 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
57,187 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,745,000 ₪
5,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏14,111 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42267025פורסם ב17/06/24