נכס עם ממ״ד
3,290,000 ₪

ראשון לציון

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז

5חדרים
קומה2/2
145מ״ר

שמחים להציג פרויקט חדש ומרהיב. בניין בוטיק יוקרתי עם 4 דיירים בלבד - כל הדירות בבניין - דירות יוקרה: - 2 דירות גג עם נוף פתוח - מיני-פנטהאוז - יחיד בקומה - דירת גן מפוארת עם מרתף פרטי - צפי אכלוס: מרץ 2027 -מיקום מבוקש ושקט -סטנדרט בנייה גבוה במיוחד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
22,689 ₪
תאריך כניסה
15/03/27

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,645,000 ₪
3,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,456 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53788919פורסם ב28/10/25