נכס עם ממ״ד
3,350,000 ₪3,480,000 ₪

התורמוס

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית ראשון, ראשון לציון

5חדרים
קומה2/9
134מ״ר

חדש למכירה ! דירת 5 חדרים בשכונת קרית ראשון המבוקשת! כ117 מ"ר בנוי + 17 מ"ר מרפסת שמש! דירה מושקעת ביותר! מטבח משודרג + E (בר-גל מטבחים) שיש דקטון! ריצוף 120X120 גרניט פורצלן! 2 מערכות מיזוג! 2 חדרי רחצה! ממ"ד! בניין בן 6 שנים! דוד שמש וחשמל! ארונות קיר + טלויזיה מובנת בכל החדרי ילדים! הנמכות גבס! מערכת סאונד! תאורה מעוצבת, ווילונות! לדירה 2 חניות פרטיות! לפרטים נוספים וביקור בנכס : אדיר פנחס

פירוט ריהוט:
משרדנו נמצא ברחוב התזמורת 29 במרכז מסחרי נאות אשלים ראשל"צ מערב!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
117 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
25,000 ₪
תאריך כניסה
01/12/26

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,675,000 ₪
3,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,610 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52265557פורסם ב27/10/25