מקלט במרחק 503 מ׳
1,995,000 ₪2,130,000 ₪

ב' / צפון מערב העיר

מקלט במרחק 503 מ׳

דירה, רחובות

3.5חדרים
קומה3/4
91מ״ר

דירת 3.5 חדרים מקסימה סלון גדול מאוד, מוארת ונעימה עברה שיפוץ מלא והוחלפה צנרת בניין מתוחזק וגם הוא עבר שיפוץ והחלפת תשתיות מיקום מבוקש ומושלם. יש מעלית וחניה מקורה בהסכמה (לכל דייר יש חניה) מעולה למשקיעים, זוגות צעירים, מבוגרים ולכל מי שרוצה דירה מקסימה במיקום מעולה ובמחיר מצוין

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
91 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
21,923 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?997,500 ₪
1,995,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,128 ‏₪
סה״כ הלוואה‏997,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59412158פורסם ב16/02/26