נכס עם ממ״ד
2,520,000 ₪

ירושלים

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה1/5
100מ״ר

חדשה בבלעדיות בשכונת קרית יובל רחוב הציונות. רחוב קטן ופסטוראלי מוצעת 3 חדרים 70 מ"ר היום בעיצומו של סיום תמ"א 38 (צפי סיום עבודה 8 חודשים) הדירה החדשה תהיה 100 מ"ר פלוס 2 מרפסות אחת לנוף ולפארק העתידי בנוסף יש לדירה חניה ומחסן בטאבו.הדירה בקרבת מרכזים מסחריים ,מוסדות חינוך ובתי כנסת. עיסקה שלא תחזור! חובה לבוא לראות!!1

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
25,200 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,260,000 ₪
2,520,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,477 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,260,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86276524פורסם ב26/11/25