בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,790,000 ₪

הרא"ה

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, עליות, רמת גן

4חדרים
קומה3/6
105מ״ר

חדש למכירה בבלעדיות ברחוב הראה ברמת גן, דירה מרווחת ונעימה עם 4 כיווני אוויר, שפע של אור ומרחב שלא רואים בכל יום. מושלמת למשפחות ולזוגות, מיקום מושלם עם כל מה שצריך:מרכזי חינוך, קניות ותחבורה ציבורית במרחק הליכה. לפרטים נוספים ותיאום סיור צרו קשר עוד היום!

פירוט ריהוט:
חושבים למכור? רוצים לדעת כמה הנכס שלכם שווה? צרו קשר עוד היום ללא עלות וללא התחייבות 054-77-16-274

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
26,571 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,395,000 ₪
2,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,171 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,395,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78650457פורסם ב08/12/25