נכס עם ממ״ד
12,345 ₪

שדרות בן גוריון

נכס עם ממ״ד

דירה, בנות חיל, ראשון לציון

4חדרים
קומה9/12
110מ״ר

דירה שיוצאת אחת לכמה שנים בשכונת בנות חיל דירה ברמה גבוהה עם מירב הפסיליטיס במחיר שובר שוק לימים הקרובים בלבד לחודש מאי הנחה של כ 15% ממחיר מבוקש בהתחייבות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
12
חניות
2
מחיר למ"ר
112 ₪

היסטוריית שווי הנכס

78830567פורסם ב10/05/26