בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,790,000 ₪

היובל

בלעדיותנכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, אור עקיבא

4.5חדרים
קומה3/3
137מ״ר

למכירה באור עקיבא בשכונת היובל פנטהאוז בבניין בוטיק של 3 קומות מרפסת שמש דרום מערבית מרווחת כ- 30 מ"ר נכס מושלם למשפחות שמחפשות איכות חיים אמיתית לפרטים נוספים, AI נדל"ן איציק אזולאי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
107 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,065 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?895,000 ₪
1,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,601 ‏₪
סה״כ הלוואה‏895,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68653595פורסם ב20/05/26