מקלט במרחק 295 מ׳
1,180,000 ₪

יהודה בורלא

מקלט במרחק 295 מ׳

דירה, רמות רמז, חיפה

3חדרים
קומה2/7
72מ״ר

בבלעדיות משרד תיווך אפיק נדל"ן - תיווך נדל"ן חיפאי. למכירה בחיפה | בשכונת רמות רמז | בתחילת רחוב יהודה בורלא מיקום שקט ופנימי טבול בירוק | מיקום מבוקש לסטודנטים וזוגות צעירים. קרוב ל: תחנת אוטובוס לטכניון| סופר להב | סמוך למכולת ברחוב. ביקוש קשיח להשכרה ! בניין מתוחזק ע"י וועד. דירה 3 חד מרווחת כ 72 מ"ר גישה נוחה | משופצת חלקית. מושכרת ב 3,400 עד ה 1.9.2026 לזוג סטודנטים - רוצים להמשיך לשנה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
72 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,388 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?590,000 ₪
1,180,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,033 ‏₪
סה״כ הלוואה‏590,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64558926פורסם ב25/11/25