נכס עם ממ״ד
1,815,000 ₪

נהלל

נכס עם ממ״ד

דירה, הפארק - צפון ותיק, חדרה

4חדרים
קומה4/8
100מ״ר

למכירה בבלעדיות דירת 4 חדרים בצמוד לשכונת הפארק חדרה ברחוב נהלל המבוקש משופצת מהממם! מרפסת שמש. מטבח משודרג. מזגנים עיליים בסלון ובכל חדר. מחמם מים על גז. יחידת הורים עם שרותים ומקלחת. חניה פרטית. טאבו מסודר. מרחק הליכה קצר מהפארק ,מגני ילדים, מרכז מסחרי קופות חולים,תחבורה ציבורית ומתחם ההום פלייס החדש שנבנה ועוד ....

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
18,150 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?907,500 ₪
1,815,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,665 ‏₪
סה״כ הלוואה‏907,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45346787פורסם ב07/11/23