בלעדיותמקלט במרחק 250 מ׳
3,490,000 ₪

עמק רפאים 37

בלעדיותמקלט במרחק 250 מ׳

דירה, עמק רפאים, המושבה הגרמנית, ירושלים

3חדרים
קומה1/3
80מ״ר

למכירה בבלעדיות דירה פינתית חזית לרח' עמק רפאים פינת רח' חנניה בקומה הראשונה 3 חדרים ו 2 מרפסות יש 3 כיווני אוויר מזרח צפון ומערב דירה מתאים למשקיע למי שמחפש פריים לוקיישן קרוב לבתי קפה מסעדות אזור שוקק חיים בשכונה ותיקה ואיכותית ב הדירה מתוחזקת חניה בבניין על בסיס מקום פנוי על ציר הרכבת לתאום פגישה פנינה בלייכברד - נדל"ן בירושלים עמק רפאים 35

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
58 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
43,625 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,745,000 ₪
3,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,970 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83610546פורסם ב28/01/26