נכס עם ממ״ד
4,990,000 ₪

רבקה גובר

נכס עם ממ״ד

דירה, הרצליה

5חדרים
קומה3/5
150מ״ר

דירה חדשה בבניין בוטיק. בניין בן שנתיים 135 מ"ר 3 כיווני אוויר צפ-מע. מיזוג אוויר חכם. סוויטת הורים מרווחת ושירוקלחת צמודים מרפסת 14 מטר 2 חניות אחת ליד השנייה ומחסן צמוד בטאבו 15 מטר. שייכות לביה"ס נבון במרחק נגיעה מהפארק,הקניון/רכבת.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
2
מחיר למ"ר
33,266 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,495,000 ₪
4,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,826 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71500228פורסם ב04/01/26