מקלט במרחק 1272 מ׳
3,950,000 ₪

בני בנימין 51

מקלט במרחק 1272 מ׳

דירה, גלי הים, נתניה

5חדרים
קומה5/21
179מ״ר

דירת 5 חדרים מרהיבה בפרויקט מפואר ומבוקש, בקומה 5 עם נוף ים נצחי שטח ענק ומרווח! כ 140 מ"ר בנוי + מרפסת חלומית של כ-30 מ"ר! תקרות גבוהות 3.15 מ' להרגשת מרחב דירה מושקעת ומשודרגת ברמה גבוהה בניין עם מתקנים ברמה גבוהה: חדר כושר חדר עגלות פיר אשפה בריכה מקורה בתהליך בנייה! מיקום מושלם! כמה דקות הליכה מהטיילת ומחוף הים! שקטה, מוארת, מרווחת רק 2 דירות בקומה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
21
חניות
2
מחיר למ"ר
22,067 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,975,000 ₪
3,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,153 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86000416פורסם ב23/02/25