מקלט במרחק 101 מ׳
1,450,000 ₪1,495,000 ₪

יוטבתה

מקלט במרחק 101 מ׳

דירה, חולון

2חדרים
קומה3/4
65מ״ר

העסקה הכי טובה למשקיעים! 2 חדרים מרווחת 40 מ"ר + 25 מרפסת שמש בהסכמה איזור מתפתח בפינוי בינוי קומה 3 מתוך 4 ללא ( כמו קומה 2 ) מגרש חניה ענק מתחת לבית דירה משופצת. דירה מוארת עם כיווני אוויר דרום - צפון מושכרת ב 3600 אפשר לקבל יותר באזור מרכזי ושקט מרחק הליכה קצר ממרכזי קניות, תחנת רכבת יוספטל, תחנות אוטובוס לכל גוש דן ברחוב אילת.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
40 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
22,307 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?725,000 ₪
1,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,727 ‏₪
סה״כ הלוואה‏725,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75649005פורסם ב14/12/25