בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,250,000 ₪

אחד העם 8

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, הרצליה, חיפה

2חדרים
קומה14/24
52מ״ר

דירת נוף מהממת , כמו בית מלון קומה 14 עם נוף לים ולהר! כל הנוחות של בניין חדש כמו בית מלון עם 3 מעליות, לובי נעים ואנשים איכותיים חניה תת קרקעית לוקיישן מעולה במרכז העיר, נגישות מלאה לתחבורה ושווקים. מושכרת 3500 חדר אשפה בקומה פשוט איכות חיים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
40 מ״ר
קומות בבניין
24
חניות
ללא
מחיר למ"ר
24,038 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?625,000 ₪
1,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,213 ‏₪
סה״כ הלוואה‏625,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84148453פורסם ב14/01/26