מקלט במרחק 936 מ׳
3,690,000 ₪

הלילך 3

מקלט במרחק 936 מ׳

דירה, רמת פולג, נתניה

4.5חדרים
קומה3/7
130מ״ר

לא חושבים שאתם מוכנים לנכס הזה קו ראשון לים באזור שקט וקרוב לכל מה שצריך כדי להרגיש בבית! למכירה בבלעדיות רחוב הלילך 3 רמת פולג נתניה. דירת 5.5 במקור שהוסבה ל 4.5 חדרים מרווחים קומה 3 מתוך 7 130 מר בנוי מרפסת 12 מר מחסן תת קרקעי חניה פרטית מעלית אל תחמיצו את ההזדמנות הזו דירה כזו לא נמצאת כל יום בשוק!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
28,384 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69619804פורסם ב31/03/25