בלעדיותמקלט במרחק 79 מ׳
2,680,000 ₪

מלכי צדק

בלעדיותמקלט במרחק 79 מ׳

דירה, רמת השקמה, רמת גן

4חדרים
קומה8/11
79מ״ר

דירה מוארת ונעימה, מלאת פוטנציאל, באזור מבוקש, במרחק הליכה מהפארק הלאומי ובסמוך לבית הספר נטעים. כיווני אוויר צפון-מזרח. חניה פרטית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
79 מ״ר
קומות בבניין
11
חניות
1
מחיר למ"ר
33,924 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,340,000 ₪
2,680,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,888 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,340,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44026121פורסם ב27/01/26