נכס עם ממ״ד
3,690,000 ₪

גד מכנס 37

נכס עם ממ״ד

דופלקס, מרכז העיר דרום, נתניה

5חדרים
קומה7/8
170מ״ר

גד מכנס 37 דופלקס ענק עם נוף ים פתוח, דירה שמרגישים בה בחופשה כל יום. דופלקס כ160 מ"ר בקומה 7 + 8, מרפסת שמש כ11 מ"ר + גג ענק כ50 מ"ר, נוף ים פתוח ועוצר נשימה, ממ"ד + יחידת הורים מפנקת, אופציה קלה לחלוקה למשפחה גדולה או השקעה, רחוב גד מכנס מהלוקיישנים המבוקשים בעיר. קרוב לים, בתי קפה, טיילת וכל מה שאוהבים בנתניה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
21,705 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61399672פורסם ב18/05/26