בלעדיותמקלט במרחק 72 מ׳
4,200,000 ₪

קצנלסון

בלעדיותמקלט במרחק 72 מ׳

דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו

2.5חדרים
קומה1/4
77מ״ר

דירה 77 מ"ר בבניין עם מעלית, חתום לפינוי בינוי עתידי. בתמורה: דירת 3 או 4 חדרים 94 מ"ר + מרפסת 14 מ"ר + חניה תת קרקעית. מיקום מצוין סמוך לכיכר רבין ולתיאטרון הקאמרי ולרכבת הקלה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
77 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
54,545 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,100,000 ₪
4,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,795 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63608386פורסם ב30/09/25