נכס עם ממ״ד
5,950,000 ₪

אנה פרנק 23

נכס עם ממ״ד

דירה, חרוזים, רמת גן

5חדרים
קומה4/8
147מ״ר

ללא עמלת תיווך פרויקט אנה פרנק 23 ("רמת גן פינת תל אביב") של חברת "פגודה" עכשיו במחירים שלא יחזרו! הבניה בעיצומה דירות 5 חדרים ענקיות ומתוכננות מושלם + מרפסת שמש מדהימה הפתוחה לנוף . 4 כיווני אוויר סלון ומטבח גדולים, יחידת הורים מפנקת, מפרט עשיר במיוחד הכולל מזגני VRF בית חכם ועוד. חניה תת קרקעית רגילה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
40,476 ₪
תאריך כניסה
01/10/28

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,975,000 ₪
5,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,293 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61521007פורסם ב11/05/26