נכס עם ממ״ד
2,720,000 ₪

קרית ים

נכס עם ממ״ד

דירה

6חדרים
קומה4/9
146מ״ר

חדשה בבילעדיות למכירה דירת 6 חדרים 146 מ''ר, עם הנוף הכי יפה בעולם!!! בסביוני ים,רחוב צאלון ק. ים, קומה 4, מתוך 9 קומות. 3 חדרי אמבטיה ושירותים,מחסן,ממ"ד מעלית חניה כפולה! מרפסת עם נוף פתוח לים! מטבח ענק ומשודרג, מזגנים בכל הדירה,הדירה שודרגה.מיקום מצוין, הכולל פארק גדול מוקדי עניין בקרבת מקום. לפרטים נוספים אשר אבישר נד"לן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
146 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
18,630 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,360,000 ₪
2,720,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,991 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,360,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89133630פורסם ב12/08/25