בלעדיותמקלט במרחק 86 מ׳
950,000 ₪

חנקין 11

בלעדיותמקלט במרחק 86 מ׳

דירה, מרכז העיר, קרית אתא

3חדרים
קומה1/1
60מ״ר

למכירה דירת 3 חדרים רחוב חנקין המבוקש הקרוב למוקדי עניין רבים בתי כנסת מוסדות חינוך תחבורה ציבורית ועוד ... היתה מושכרת ב2800 שח יוצאת במחיר מעולה פינוי מידי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,833 ₪

היסטוריית שווי הנכס

77999287פורסם ב20/05/26