נכס עם ממ״ד
799,000 ₪

דרך ארץ

נכס עם ממ״ד

חנויות/ שטח מסחרי, חריש

2חדרים
קומה1/2
100מ״ר

מגוון חנויות ומשרדים למכירה החל מ25 מטר ועד 800 מטר בכל רחבי העיר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
שירותים
בנכס
מ״ר בנוי
25 מ״ר
מחולק:
מחולק ל2 חדרים
חניות
יש חניה
מחיר למ"ר
7,990 ₪

• רמפת העמסה

72444426פורסם ב20/05/26