נכס עם ממ״ד
4,050,000 ₪

דרך רמתיים

נכס עם ממ״ד

דירה, הוד השרון

5חדרים
קומה13/23
145מ״ר

חדשה ונהדרת למכירה במרכז הוד השרון, דירת 5 חדרים מרווח, מוארת ופתוחה עם נוף נהדר למערב ולצפון. סלון גדול, מקום לפינת אוכל גדולה, מטבח מרווח. חדר מאסטר מפנק. 2 מחסנים ו2 חניות מקורות. מיקום מצוין ונוח , קרובה לגני ילדים ובתי ספר, מסעדות וקופות חולים. יציאה מהעיר פשוטה חובה לראות !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
145 מ״ר
קומות בבניין
23
חניות
2
מחיר למ"ר
27,931 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,025,000 ₪
4,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,410 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83741398פורסם ב20/05/26