נכס עם ממ״ד
3,950,000 ₪

אסף

נכס עם ממ״ד

דירה, חרוזים, רמת גן

4חדרים
קומה1/9
104מ״ר

דירת 4 חדרים למכירה בשכונת חרוזים המבוקשת ברמת גן. בבניין מודרני בן כ'6 שנים, דירה מתוכננת היטב עם מרפסת שמש כ�12 מ"ר וחניה במכפיל . מיקום מצוין ונגיש: קרבה לפארק, לתל אביב, לקו הרכבת הקלה, לאזור הבורסה ולמכללת שנקר. סביבה שקטה ואיכותית עם ביקוש גבוה אידאלי למגורים או להשקעה. הזדמנות מצוינת באזור מתפתח.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
92 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
37,980 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,975,000 ₪
3,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,153 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55212105פורסם ב18/01/26