נכס עם ממ״ד
3,650,000 ₪

יוני נתניהו 12

נכס עם ממ״ד

דירה, הדר המושבות החדשה / אם המושבות החדשה, פתח תקווה

5חדרים
קומה8/15
130מ״ר

למכירה בשיווק בלעדי!! במיקום הכי טוב באם המושבות דירת 5 חדרים מאוד מיוחדת גדולה ומהממת, בבניין צעיר ומטופח בן 7 שנים ומושכרת ב-10,0000שח!!!! מטבח עם אי גדול ומעוצב ומשודרג בטוב טעם, תריסים חשמליים בכל הדירה, שתי חניות לא עוקבות, סוויטת הורים וחדר ארונות ענקי. מרפסת שמש גדולה ומפנקת, דלתות הדירה מעוצבות ומיוחדות ועוד... לפרטים נוספים חייגו . . .

מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
15
חניות
2
מחיר למ"ר
28,076 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,825,000 ₪
3,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,381 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74249103פורסם ב17/11/25