בלעדיותמקלט במרחק 108 מ׳
2,250,000 ₪2,290,000 ₪

גבעת רם

בלעדיותמקלט במרחק 108 מ׳

דו משפחתי, כרמיאל

4.5חדרים
קרקע
285מ״ר

למכירה דו משפחתי מרווח, מואר ומתוכנן מצוין. 4.5 חדרים, כ-148 מ"ר בנוי, כ-285 מ"ר מגרש. גינה יפה ומרוצפת, נגישות מלאה אל הבית ! כל החדרים במפלס אחד (0 מדרגות) ! יחידת הורים מפנקת עם מקלחת ושירותים, יש מקלחת ושירותים מרכזיים ובנוסף שירותי אורחים. מטבח חדש ומשודרג. אופציה לתוספת בנייה

מחיר למ"ר
7,894 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,125,000 ₪
2,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,783 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76500759פורסם ב26/01/26