נכס עם ממ״ד
1,460,000 ₪

נגבה 9

נכס עם ממ״ד

דירה, דרום עפולה, עפולה

4חדרים
קומה8/9
130מ״ר

במיקום מבוקש ונוף מדהים דירה שמתוכננת היטב עם חלל משותף גדול ופרטיות לחדרים מטבח משודרג בנגרות אישית חדר ארונות ומקלחת ביחידת הורים מזגנים בודדים תריסים חשמליים 3 דיירים בקומה 2 מעליות קיימת מעלית שבת !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
115 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
11,230 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?730,000 ₪
1,460,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,753 ‏₪
סה״כ הלוואה‏730,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42793135פורסם ב12/11/25