נכס עם ממ״ד
4,840,000 ₪

יהושע רבינוביץ

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', בן גוריון, חולון

6חדרים
קרקע
200מ״ר

חדש למכירה בבלעדיות קוטג חדיש בן 10 שנים בשכונת בן גוריון בחולון 6 חדרים משופץ מודרני ומושקע מתחם כניסה פרטי ויוקרתי בשבילים הולנדיים סגנון מודרני חדש ייחודי ויוקרתי 4 כיווני אוויר בנוי כמו וילה ללא קיר משותף מגרש כ200 מ"ר בנוי כ180 מ"ר כולל ממ"ד חניה פרטית יחידת הורים גדולה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
180 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
24,200 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,420,000 ₪
4,840,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,440 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,420,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83741204פורסם ב04/02/26