נכס עם ממ״ד
4,200,000 ₪

משכנות האומנים

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית מוצקין

5חדרים
קומה6/6
232מ״ר

למכירה לא פורסמה מעולם ! 5 חדררים גדולה כ 142 בנוי +90 מר מרפסת ענקיתתת מפלס אחד 4 כיווני אוויר בבניין בוטיק חדיש ( לא מחיר למשתכן) 2 חניות צמודות ומחסן ענק בטאבו מיקום מנצח בלב השכונה קרוב לכל מוקדי העניין ברגל .... למביני עניין בית מעוצב אדריכלית לא לפספס ! לפרטים פנו לבן ישייב מגה נדלן גושן 14 מוצקין

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
142 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
18,103 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,100,000 ₪
4,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,795 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48768236פורסם ב26/03/26