מקלט במרחק 269 מ׳
1,290,000 ₪

דן 33

מקלט במרחק 269 מ׳

דירה, מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק

3.5חדרים
קומה2/3
95מ״ר

למכירה בייצוג בלעדי לא פורסמה מעולם! מעולה למגורים ולמשקיעים רחוב דן 33, קרית ביאליק דירת 3.5 חדרים מרווחת כ95 מטר בנוי בארנונה קומה 2 מתוך 3 הדירה משופצת ונעימה בניין קוביה מסודר ומטופח הדירה מושכרת, אופציה לשכירות עוברת הבית ממוקם בפינת רחוב התאנים, מרחק הליכה לקרן היסוד, תחבורה ציבורית, בתי קפה, גני ילדים, בתי ספר, וטיילת פרס. מחסן בטאבו פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
95 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,578 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?645,000 ₪
1,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,316 ‏₪
סה״כ הלוואה‏645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58110009פורסם ב01/09/25