נכס עם ממ״ד
5,090,000 ₪

פרדס חנה כרכור

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי

5חדרים
קרקע
500מ״ר

למכירה בכרכור. בית במפלס אחד על חצי דונם. חמישה חדרים. ממד- כמובן. מיקום נהדר, קרוב להכל. כ- 150 מטרים מקסימים. פינוי גמיש. מוזמנים להתרשם

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
150 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
10,180 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,545,000 ₪
5,090,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,083 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,545,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62521518פורסם ב23/05/26