בלעדיותנכס עם ממ״ד
6,500,000 ₪

דוד בן גוריון

בלעדיותנכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, גבעת שמואל

6חדרים
קומה15/15
275מ״ר

פנטהאוז חדש 275 מטר ! 180 מטר ,95 מרפסות (2 מרפסות) תקרה גבוהה נוף פנורמי עוצר נשימה במגדל יוקרתי של חברת אשטרום בנוסף לדירה קיימות 2 חניות מקורות ומחסן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
180 מ״ר
קומות בבניין
15
חניות
2
מחיר למ"ר
23,636 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,250,000 ₪
6,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏16,707 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52113100פורסם ב24/03/26