מקלט במרחק 112 מ׳
2,930,000 ₪

החרצית

מקלט במרחק 112 מ׳

דו משפחתי, שאר העיר, קרית עקרון

3.5חדרים
קרקע
262מ״ר

הזדמנות לרכישת בית קרקע !! דו משפחתי בקריית עקרון למכירה !! בית סבתא באיזור מקסים . רחוב ללא מוצא קטן. 3.5 חדרים 70 מ"ר בנוי במפלס אחד. מגרש של 262 מ"ר . חניה . זכויות בנייה נוספות . פרטים נוספים בנייד ירין/אורן סיני נכסים השקעות ושיווק נדלן .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
70 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
11,183 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,465,000 ₪
2,930,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,531 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,465,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76418575פורסם ב27/01/26